Menu

masażystka trzymająca bon podarunkowy
Bon na masaż, to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.

Dostępne są bony w wersji papierowej w eleganckiej kopercie. Można je odebrać osobiście w naszym gabinecie.

Posiadamy także bony w wersji elektronicznej, które można zakupić przez nasz sklep internetowy (zakładka sklep). Jeżeli w sklepie nie znajduje się rodzaj bonu, który Państwa interesuje, to prosimy o telefon 517-710-791. Możemy przesłać bon podarunkowy na dowolny masaż z oferty na adres mailowy, po potwierdzeniu płatności.

Bon może obejmować dowolną kwotę lub wybrany masaż z oferty. Ważność bonu, to pół roku od dnia zakupu. Płatność kartą, gotówką, blikiem na telefon lub przelewem tradycyjnym. Chętnie doradzimy w kwestii wyboru zabiegu.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem bonu, to zachęcamy do skorzystania ze sklepu internetowego (zakładka sklep) lub kontaktu telefonicznego.
Wysyłamy bony podarunkowe na maila w bardzo krótkim czasie 😉

uśmiechnięta masażystka trzymająca bon podarunkowy

JAK KUPIĆ BON PODARUNKOWY?

BONY PODARUNKOWE W WERSJI PAPIEROWEJ
Chcesz zakupić bon podarunkowy w wersji papierowej, zapakowany w elegancką kopertę? Możesz go odebrać osobiście w naszym salonie po wcześniejszym umówieniu terminu. Niestety nie zawsze możemy wydać bon od ręki dlatego najlepiej umówić się na odbiór bonu. Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 517-710-791.

BON PODARUNKOWY W WERSJI ELEKTRONICZNEJ
Zależy Ci na szybkim zakupie i nie masz możliwości odbioru bonu podarunkowego w naszym studiu? Skorzystaj z naszego sklepu internetowego 🙂

Jeżeli nie znajdujesz tam odpowiedniego rozwiązania dla siebie lub potrzebujesz naszej pomocy, to zadzwoń do nas pod numer 517-710-791 lub napisz do nas maila na adres info.camelliastudio@gmail.com . Potrzebujemy imię i nazwisko osoby, dla której będzie bon, wybrany przez Ciebie rodzaj masażu lub dowolną kwotę, oraz adres mailowy, na który mamy przesłać bon podarunkowy. Wysyłamy bony podarunkowe w wersji PDF na maila w bardzo krótkim czasie 😉

Dane do przelewu tradycyjnego:
Odbiorca: Beata Przybytek Usługi Masażu
Numer konta: 84 1090 0088 0000 0001 5184 9484
Tytuł: Bon podarunkowy dla (imię i nazwisko)

lub przelew BLIK na numer 517-710-791

 

Podaruj swoim bliskim chwilę relaksu
uśmiechnięte masażystki trzymające bony podarunkowe