Menu

Beata Przybytek

masażysta, fizjoterapeuta

Nazywam się Beata Przybytek i prowadzę Studio Masażu Camellia w Krakowie.

Ukończyłam szkołę masażu i uzyskałam tytuł Technika Masażysty. Odbyłam praktyki zawodowe w Krakowskim Centrum Rehabilitacji. Rozwijałam umiejętności pod okiem najlepszych terapeutów biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Swoją wiedzę pogłębiałam studiując fizjoterapię.

Już w trakcie nauki wykonywałam zabiegi dla przyjaciół i rodziny. Spędziłam setki godzin przy stole do masażu, dzięki czemu skutecznie pomagam innym. Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność. Jest dla mnie niezwykle ważne, żeby każdy mój klient czuł się komfortowo podczas zabiegu.

Swobodnie posługuję się językiem angielskim. Przez rok pracowałam w pięciogwiazdkowym SPA na statku pasażerskim P&O. Wykonywałam zabiegi dla ludzi z całego świata, głównie dla gości z Wielkiej Brytanii.

Uwielbiam Kraków, podróże i piesze wędrówki. Marzę o tym, żeby odwiedzić wszystkie stolice w Europie i przejść Polskę wzdłuż : )

Ukończone kursy:

·  Elemis Swedish Massage – Masaż Szwedzki
· 
Thai Poultice Massage – Masaż stemplami ziołowymi
· 
Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym
· 
Najnowsze Technologie SPA
· 
Masaż Bambusami
· 
Masaż Świecą Aromaterapeutyczną
· 
Masaż Gorącymi Kamieniami
· 
Kinesiotaping
· 
Masaż Bańką Chińską
· 
Język Migowy
· 
Instruktor Odnowy Biologicznej
· 
Asystent Osoby Niepełnosprawnej

Angelika

masażysta

Jestem dyplomowaną masażystką. Praca z ludźmi daję mi ogromną satysfakcje i radość.
Zawsze staram się podchodzić do klienta indywidualnie i z zaangażowaniem,
ponieważ zadowolenie, dobre samopoczucie oraz poprawa zdrowia są dla mnie najważniejsze.
Specjalizuje się w masażach klasycznych, sportowych i relaksacyjnych.
Czas wolny lubię spędzać aktywnie, z przyjaciółmi, a także podróżować.

Monika

masażysta

Jestem masażystą, absolwentką Szkoły Policealnej Cosinus w Krakowie.
Swoje doświadczenie zdobywałam zarówno w medycznych placówkach jak i salonach odnowy biologicznej oraz SPA. Odbyłam kursy z masażu powięziowego, terapii mięśniowo-powięziowych punktów spustowych oraz masażu Kobido. W pracy lubię podchodzić do każdego pacjenta w holistyczny sposób, dlatego codziennie staram się poszerzać zakres swoich umiejętności o nowe techniki i wiedzę teoretyczną.

barbara

Barbara

masażysta, fizjoterapeuta

Nazywam się Barbara, ukończyłam 5 letnie studia wyższe na kierunku fizjoterapia oraz 2 letnie technikum na kierunku  masażysta. Masażem zajmuje się od 5 lat. Pracowałam jako masażystka w Book-a-balance, Mobilnym Masażu Medycznym. Specjalizuje się w masażu: relaksacyjnym, klasycznym, leczniczym i świecą aromaterapeutyczną. Siłę i rodzaj masażu dobieram indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Najbardziej w mojej pracy lubię kontakt i możliwość poznania nowych osób. W wolnym czasie oddaje się moim pasjom – tańcowi, czytaniu książek i górskim wędrówkom. 🙂

Something is wrong.
Instagram token error.
Follow

EnglishPolish