Menu
masażystka Beata

Beata Przybytek

Właścicielka Camellia Studio Masażu

Nazywam się Beata Przybytek i prowadzę Studio Masażu Camellia w Krakowie.

Ukończyłam szkołę masażu i uzyskałam tytuł Technika Masażysty. Rozwijałam umiejętności pod okiem najlepszych terapeutów biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach. Swoją wiedzę pogłębiałam studiując fizjoterapię, uzyskując tytuł magistra.  Praca z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność.

Przez rok pracowałam w pięciogwiazdkowym SPA na statku pasażerskim P&O. Wykonywałam zabiegi dla ludzi z całego świata, głównie dla gości z Wielkiej Brytanii.

Uwielbiam Kraków, podróże i piesze wędrówki. Marzę o tym, żeby odwiedzić wszystkie stolice w Europie i przejść Polskę wzdłuż 🙂

masażystka Basia

Basia

masażystka, fizjoterapeutka

Mam na imię Basia, ukończyłam 5 letnie studia wyższe na kierunku fizjoterapia oraz 2 letnie technikum na kierunku masażysta.

Masażem zajmuje się od 7 lat. Specjalizuje się w masażu: relaksacyjnym, klasycznym, leczniczym i świecą aromaterapeutyczną. Siłę i rodzaj masażu dobieram indywidualnie do potrzeb Pacjenta. Najbardziej w mojej pracy lubię kontakt i możliwość poznania nowych osób.

W wolnym czasie oddaje się moim pasjom – tańcowi, czytaniu książek i górskim wędrówkom 🙂

Ukończone kursy:

·  Masaż Bambusami
· 
Masaż Świecą Aromaterapeutyczną
· 
Masaż Gorącymi Kamieniami
· 
Kinesiotaping
· 
Masaż Bańką Chińską

masażystka Kasia

Kasia

masażystka

Tytuł Technika Masażysty uzyskałam po ukończeniu dwuletniej szkoły masażu. Jestem osobą odpowiedzialną i kreatywną, z pozytywnym nastawieniem do ludzi.

Masaż jest dla mnie przede wszystkim pasją, którą chce nieustannie rozwijać. Lubię pracę z ciałem i techniki masaży, które przynoszą relaks i redukcje napięć oraz stresu.

Prywatnie lubię spędzać czas aktywnie, w szczególności grając w piłkę nożną. Interesuję się sportem oraz zwierzętami. Każda wolną chwilę poświęcam swoim bliskim.

Ukończone kursy:

·  Kinesiotaping
· 
Masaż Tkanek Głębokich

masażystka Aleksandra

Aleksandra

FIZJOTERAPEUTKA

Nazywam się Aleksandra i jestem fizjoterapeutką. Masaż towarzyszy mi od pierwszego roku studiów, a pomaganie ludziom jest nierozerwalnie związane z moim zawodem.

Uwielbiam prace z twarzą i głową drugiej osoby. Masaże anti-aging, naturalne odmładzanie twarzy bez zabiegów medycyny estetycznej, stały się moja ulubiona dziedziną, w której nieustannie się rozwijam.

W życiu prywatnym moją pasją są podróże. Słoneczne Włochy, wietrzna Grand Canaria, deszczowa Walia czy upalne Maroko, to tylko niektóre z odwiedzonych przeze mnie miejsc. W wolnym czasie zajmuje się rożnego rodzaju sportami oraz czytaniem lub oglądaniem kryminałów.

Ukończone kursy:

·  KOBIDO Japoński lifting twarzy
·  KORUGI Koreański masaż twarzy
·  Shiroabhyanga Ajurwedyjski masaż głowy

· 
Masaż Tkanek Głębokich

masażystka Anastazja

Anastazja

studentka fizjoterapii

Mam na imię Anastazja. Studiuję Fizjoterapię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Masaż jest dla mnie pasją oraz możliwością przynoszenia ludziom ulgi i dobrego samopoczucia.

Specjalizuję się w masażu klasycznym, aromaterapeutycznym i sportowym. Nieustannie się rozwijam w innych rodzajach masażu. W pracy uwielbiam kontakt z pacjentem i możliwość poznania nowych osób. Siłę i rodzaj masażu dobieram według zapotrzebowań pacjenta.

Jestem zawodniczką pole dance oraz akrobatyki sportowej. W wolnym czasie uwielbiam spotykać się z przyjaciółkami, czytać książki oraz podróżować 😊

masażystka Ola

Aleksandra

studentka fizjoterapii

Mam na imię Ola, jestem studentką Fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Już od najmłodszych lat wiedziałam, że chce mieć pracę, w której będę mogła pomagać ludziom i stąd właśnie zainteresowanie masażem, czyli najbardziej bezpośrednią formą niesienia ludziom ulgi.

Specjalizuję się w masażu relaksacyjnym, klasycznym i aromaterapeutycznym. Ciągle się uczę i doszkalam, a masaż zawsze dostosowuję do indywidualnych potrzeb pacjenta.

W wolnym czasie staram się zadbać o aktywność fizyczną, uwielbiam ćwiczyć jogę i pilates, a w bardziej leniwe dni czytam książki i maluję obrazy.

Ukończone kursy:

· Masaż Tkanek Głębokich – Fizjo Coach
·  Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym – Neuro Projekt